Zavinovačky

Klasická zavinovačka. Kojenecké zavinovačky šijeme ze 100% bavlněného plátna českých výrobců. Zavinovačky máme klasické bílé s krajkou (volánem) či bez krajky, nebo obrázkové. Klasická zavinovačka může být čtvercová či obdelníková. V ceně zavinovačky je i vložka ze 100% polyesteru (tenčí peřinka) - v letním horkém období můžete používat zavino...

Klasická zavinovačka. Kojenecké zavinovačky šijeme ze 100% bavlněného plátna českých výrobců. Zavinovačky máme klasické bílé s krajkou (volánem) či bez krajky, nebo obrázkové. Klasická zavinovačka může být čtvercová či obdelníková. V ceně zavinovačky je i vložka ze 100% polyesteru (tenčí peřinka) - v letním horkém období můžete používat zavinovačku i bez vložky.

Klasická zavinovačka jako v porodnici - v porodnicích používají nejčastěji obdelníkové zavinovačky. Spinkalo-li v ní Vaše miminko spokojeně, je vhodné si tuto zavinovačku pořídit i domů.

Klasická zavinovačka poskytne Vašemu miminku pocit bezpečí. Když je Vaše dítě správně zavinuto v zavinovačce je mnohem klidnější, protože se cítí bezpečně jako v maminčině bříšku během těhotenství. Zavinovačku můžeme použít pro ukládání kojenců ke spánku, ke kojení i do kočárku. Zavinovačka se zavazuje na tři řady stuh, které Vaše miminko pevně zavinou.

Dále šijeme rychlozavinovačky, které se zapínají na suchý zip, případně se ještě zavazují vázačkou. Vázačku lze za příplatek dodat k jakékoliv rychlozavinovačce.

Na zavinovačky můžeme vyšít na přání různé obrázky - zdobné výšivky na bílé zavinovačky, barevné výšivky pro oživení bílé zavinovačky.

Rychlozavinovačka s volánem a vázačkou kombinuje pohodlí klasické zavinovačky s praktičností rychlozavinovačky.

Zobrazit

Zavinovačky Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek